Address: Yeşilpınar, Şht. Metin Kaya Sk

متل ها مشمول رتبه بندی و دریافت ستاره نیستند اما هتلها متناسب با خدمات و تجهیزات و امکاناتی که دارند و ارتقا میدهند، مشمول استاندارد و اخذ ستاره خواهند بود که زمینه افزایش نرخ هر شب اقامت در این اقامتگاهها را نیز فراهم میکند. با سعی در انتخاب طراحی و تم مناسب برای رستوران های خود متناسب با غذایی که سرو می کنید، می توانید آرامش و خاطره سازی خوبی برای مشتریان فراهم کنید. برای نشیمنهای صندلیها و مبلمان سعی کنید از کوسنها یا بالشتکهایی کوچک استفاده کنید تا مشتریان راحتی بیشتری داشته باشند. متل، امکانات اولیه را در اختیار مسافران قرار میدهد تا طیف گوناگونی از مسافران با سلایق و بودجههای متفاوت، بتوانند از پس هزینه برآمده و از خدمات متل استفاده کنند. در ادامه به برخی از مهم ترین مواردی که باید در پروسه ی طراحی مورد توجه قرار گیرند، اشاره شده است. طراحی رستوران در تبریز با توجه به شرایط اجتماعی این شهر و ناهمگونی جمعیت این شهر از نظر سلیقه و سبک زندگی، امری بسیار حساس است.

طراحی داخلی رستوران کلاسیک

یکی دیگر از انتخاب های مهم به هنگام طراحی دکوراسیون رستوران انتخاب تم مناسب است. این مسئله از آنجایی حائز اهمیت است که دکوراسیون داخلی رستوران، اولین چیزی است که هنگام ورود به رستوران توجه مشتریان را به خود جلب میکند. چراکه قبل از هر چیزی مشتریها دکوراسیون و طراحی داخلی محیط را میبینند و میپسندند. ممکن است دکوراسیون فست فودها مثل طراحی داخلی و دکوراسیون برخی رستورانهای به یادماندنی در ذهن شما نمانده باشد اما بیشتر از چیزی که فکر میکنید بر شما اثر گذاشته است. در طراحی دکوراسیون فست فود نکاتی مانند انتخاب رنگها، نوع دیوارپوشها و کف پوشها، نورپردازی و اکسسوری و تزئینات لازم و…

طراحی داخلی رستوران با چوب

به طور مثال در فست فود ها که اغلب مخاطبین آن ها جوانان پر نشاط هستند می توان از رنگ های شاد و جذاب استفاده کرد. که اغلب در جاهای دیگر یافت نمیشود و عطروطعم خانگی دارند. رنگ آمیزی و بسته بندی: یکی دیگر از مراحلی که در فرایند ساخت سازههای پارچه ای و غشایی طی میشود، رنگ آمیزی سازه و اتصالات میباشد . به دلیل اینکه با این کانسپ حداکثر کارایی در محیط کوچک پی ریزی میشود، بر اساس همین اصل چیدمان راه روی صنعتی برای رستوران و یا کافههایی که بودجه مشخص و میانه دارند، یکی از مطلوب ترین گزینه ها خواهند بود. که برای اطلاعات بیشتر درباره حراج ها می توانید از صفحه زمان حراج های استانبول دیدن کنید. تا به حال درباره اصول پدیده سس گوجه فرنگی خردل چیزی شنیده اید؟ نقطه مشترکی که همه متلها دارند آن است که در فضاهای بین راهی طراحی و ساخته میشوند تا محل استقرار موقت مسافران بین راهی باشند.

طراحی داخلی رستوران سنتی ایرانی

اولین ایده برای رستوران ایرانی توجه به نور کافی است. یکی دیگر از نکاتی که در طراحی رستوران ایرانی میتواند باعث جلب توجه مشتریها شود نحوه چیدمان میز و صندلی هاست. بیشتر برندهای مطرح صنعت رستوران، فست فود و کافی شاپ در انتخاب مبلمان و میز و صندلی مورد نظرشان و همچنین طراحی داخلی فضا، وسواس زیادی به خرج می دهند و از متخصصان این حوزه راهنمایی می گیرند. هدایت مناسب مشتریان به سمت پیشخوان و صندوق، با نرده ها، فلش ها و علایم کف، برای جلوگیری از گیج شدن و هرج ومرج در فست فود ها حائز اهمیت است.

دکوراسیون داخلی رستوران و در کل طراحی فضای داخلی به گونه ای تقسیم شده که هر مشتری یا مراجعه کننده منطقه خصوصی خود را داشته باشند بدون این که مزاحمتی برای ایجاد عدم آرامش آنها از محیط اطراف حس شود. در صورت عدم امکان نصب پنجره، پنجره مجازی گزینهای عالی است. از طرف دیگر مجموعه رستورانهای ارکیده بنا به نظر مهمانان این امکان را دارد که خدماتی مانند گل آرایی، اجرای تمهای مختلف با توجه به سلیقه مهمانان و … ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهرهمندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفهای و همچنین داشتن سابقهای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای دکوراسیون رستوران در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش میکند تا خدماتی ارزنده و شایسته را به شما عزیزان ارائه دهد. اتاقهای هتلها با توجه به منظره بیرونی و دکوراسیون داخلی و نوع خدماتی که در طول روز مسافران دریافت میکنند و همچنین دسترسی به رستوران و کافه، متفاوت است.

متل مقصد اقامتی لاکچریگردها نیست در حالی که هتل و بوتیک هتل، محبوب عاشقان سفرهای لوکس است. بر خلاف هتل که سازنده آن به فکر بهترین خدمات با بهترین کیفیت به مهمانانشان هست، سازنده متل به فکر ارائه خدمات ارزان برای استقرار موقت مهمانان است و به همین خاطر، قیمت هر شب اقامت در متل به مراتب کمتر از هر شب اقامت در هتل چند ستاره است. لذا متل یک ستاره یا دو ستاره نداریم. این کافه رستوران مدرن در دو طبقه طراحی شده است. در این رستوران غذا در ظرفهای سنتی سفالی بههمراه نان سنگک، سبزی خوردن، پیاز و ترشی سرو میشود و محیط بسیار شلوغی دارد. رستوران جذاب ویلای خرسی توسط یک تیم معتبر طراحی و دکوراسیون داخلی، طراحی و ساخته شده است که در شهر بانکوک تایلند وجود دارد.

هتل معمولاً در بهترین نقاط شهری احداث میشود که دسترسی مسافر به مقصدهای گردشگری و پاساژها و مراکز خرید و خدمات شهری آسان باشد. در هتلها معمولاً یک وعده غذایی مثل صبحانه، رایگان بوده و برای مسافران به صورت سلف سرویس سرو میشود. گاهی این ازدحام جمعیت سبب بروز کلافگی و آزار برای مشتریان میشود و احساسی منفی در آنان به وجود میآورد. در واقع فضای داخلی چنین محیطی باید به گونه ای باشد که برای مشتریان احساس آرامش ایجاد نماید که در کنار سرو نمودن غذاهای با کیفیت، بتوانید تا حد زیادی رضایت آنان را تامین نمایید. هتل برای اقامت کوتاه مدت و بلند مدت مسافران داخلی و بین المللی مناسب است و متل ها معمولاً برای اقامت کوتاه چند شبی یا حتی یک شب مورد استفاده قرار میگیرد. یکی دیگر از مواردی که در گذشته بیشتر مورد توجه قرار می گرفته است ، استفاده از حوضچه و فواره در محیط داخلی رستوران یا سفره خانه بوده است که حس خوبی را برای مراجعه کنندگان ایجاد نماید، البته ممکن است امروزه با توجه به محل قرار گیری رستوران، سلیقه ی مخاطبان و یا سلیقه ی شخصی فرد کارفرما بسیار کمتر از این گزینه استفاده شود.

اصول طراحی داخلی رستوران

از جمله مهمترین تفاوتهای بین هتل و متل آن است که هزینه هر شب اقامت در متل به مراتب کمتر از هتل است اما الزاماً کمتر از hostel نیست. اگر به متل های اطراف جاذبهها و مقصدهای گردشگری بین راهی یا درون شهری نگاه کنید، متوجه میشوید که طراحی متل به گونهای است که فرض بر آن بوده که مسافر، بیشتر وقت خود را بیرون متل گذرانده و صرفاً برای استراحت و گذراندن شب به اقامتگاه باز میگردد. در دکوراسیون داخلی تمامی نکات حتی کوچکترینها اگر به درستی کنترل نشوند، پیکره اصلی طراحی دچار مشکلات و نقصهای بزرگی میشود. از دیگر تفاوتهای اصلی متل و هتل، در بحث مکانیابی است.

اما تقریباً قیمت اتاقهای متلها یکسان است چون خدمات اولیه به مسافر ارائه میشود و بر خلاف هتل که خدمات هتلینگ در اختیار مسافر قرار میگیرد، این سرویس ارائه نشده و لذا پولی بابت سرویسی که مسافران متل دریافت دکوراسیون داخلی رستوران مدرن ایرانی نمیکنند، اخذ نمیشود. در حالی که معمولاً در متل، چنین خدماتی در اختیار مسافران قرار ندارد. ورودی اتاقهای متل معمولاً رو به بیرون ساختمان متل بوده تا اقامت کننده بتواند به راحتی به خروجی دسترسی داشته باشد. به این ترتیب در طراحی دکوراسیون داخلی اگر که برای رستوران سنتی صورت می پذیرد، باید از عناصری استفاده نمود که تا حد زیادی به ایجاد فضایی سنتی، نوستالژیک و هماهنگ با سلیقه ی سنتی گذشته کمک نماید. کاملا مطابق با معماری قدیم ایران است؛ در این صورت آن فضا به صورت خالص احساساتی که باید را به مشتریان منتقل می کند، اما اگر چنین بنایی در دسترس نبود، شما می توانید با به کار گیری از تکنیک های لازم، متریال خاص و مطابق با سلیقه ی ایرانی محیط داخلی را به فضایی گرم و دلچسب تبدیل نمایید.

طراحی داخلی کافی شاپ و رستوران انتخاب جنس، طرح، رنگ و اکسسوری مناسب برای دیوارها و سقف یا حتی کفپوش موضوع بسیار مهمی در طراحی رستوران ایرانی است. استفاده از گلها، گیاهان، پرچینها، گیاهان مصنوعی و فضای سبز داخلی به عنوان ایده برای رستوران ایرانی میتواند در ایجاد احساس آرامش به مشتریها بسیار کارامد باشد. بعلاوه حضور گیاهان به عنوان بخشی از دکوراسیون احساس تازگی و طبیعی بودن غذاها را به مشتریان القا میکند. استفاده از پوشش های گیاهی و گلدان های طبیعی در محیط که روح تازه ای به فضای داخلی رستوران می بخشند. شناخته می شود. کسب و کارهای مرتبط با غذا مانند رستوران ها از جمله کسب و کارهایی هستند که می توانند با استفاده از وب سایت های حرفه ای، به رشد و توسعه کسب و کار خود کمک کنند. در چنین محیطی محل وسایل مخصوص سرآشپز به گونهای طراحی شده است که متناسب با کار و روش کاری فرد او باشد.

شش ضلعی های ۳ بعدی که سقف به کمک آن تزیین شده با بازتاب زرد و نور روشن خود یک حس بزرگ ۳ بعدی را به فضای کوچک رستوران منتقل می کندو همچنین سیستمهای تهویه مطبوع هوا را پنهان می کند. یخچال و فریزر بزرگ و استاندارد برای یک فست فود ضروری است، زیرا خرابی در یخچال معمول است و میتواند تلفات جدی به همراه داشته باشد. ترئین دیوار رستوران از ایدههای ناب و جذابی است که میتواند افراد زیادی را محو این هنر بزرگ نماید. در انتخاب رنگ و تم برای طراحی رستوران ایرانی میتوانید از دو یا سه رنگ متضاد در کنار هم استفاده کنید و طیفی از آنها را به طرز جذابی در کنار هم داشته باشید.

انواع طراحی داخلی رستوران 12 واریانت جانمایی پلان طبق نیاز کارفرمای محترم و نمونه های مورد پسند ایشان که برای ما ارسال کرده بودند، برای کارفرما ارسال شد. معمولا در دنیا، رستوران با سبک مورد پسند هر کشوری طراحی میشود. یکی از مهم ترین مراحل راه اندازی رستوران، تعیین کردن یک دکور و چیدمان زیبا و مشتری پسند برای محیط داخلی آن می باشد. با این حال، برای پباده سازی این قسمت می بایست به دسترسی راحت مشتری و چشمنواز بودن آن دقت کرد. به همین دلیل میباشد که رستورانهای دارای اسم و رسم، هزینهی متعددی را برای پباده سازی پیشخوان رستوران صرف مینمایند.

در دکوراسیون داخلی تمامی نکات همچون قطعات پازل می باشد که اگر به درستی در کنار هم قرار نگیرد پیکره اصلی شکل نمی گیرد. متل معمولاً در نزدیکی جادههای اصلی یا حاشیهای یا اتوبانها ساخته شده و در فاصله بین شهرهای اصلی قرار دارد و سازندگانش خود را مقید به احداث ابنیه نزدیک فرودگاهها و ترمینالهای اتوبوس رانی و ایستگاه قطار نمیدانند. معمولاً در متل، خدمات هتلینگ در اختیار مسافران قرار نمیگیرد. مسافران هتل را معمولاً گروههای مختلف سنی از کودک تا بزرگسالان تشکیل میدهد و گاهاً یک سوم ظرفیت هتل را کودکان و نوجوانان اشغال میکنند. اما مسافران متل اکثراً بزرگسالان هستند. فاصله زیادی تا مرکز شهر داشته و محبوب کوله پشتی گردها و مسافران بی راهی است. چون فاصله متل ها تا مقصدهای گردشگری مهم یک شهر، زیاد است، گزینه جذابی برای اقامت مسافرانی که به منظور بازدید از مناطق توریستی معروف به یک شهر سفر میکنند، نیست.

دکوراسیون داخلی رستوران کلاسیک

یکی از متداول ترین مواردی که در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی دیده می شود، این است که معمولا دارای دو فضای مجزا به صورت سر پوشیده و یا محیط آزاد هستند که علاوه بر ایجاد دو فضای متفاوت در فصول گرم و سرد سال، حق انتخاب بیشتری را به مشتریان می دهد. باید حس کد را روی استانبول کارتا خود ست کرده باشید در غیر این صورت صفحه ال سی دی که کارت را روی ان قرار می دهید قرمز می شود و اجازه استفاده از وسیله به شما داده نمی شود. در این مقاله با بهترین رستوران های تهران آشنا شدید و از این به بعد میتوانید یکی از این رستورانهای شناخته شده را برای یک قرار دونفره، مراسم خانوادگی و دورهمیهای دوستانه انتخاب کنید.

طراحی رستوران معماری داخلی

امروزه طراحی داخلی رستوران ایرانی با سبک های مختلفی انجام می شود و هر روزه به ایده های جدید برای طراحی داخلی رستوران ایرانی افزوده می شود. امروزه در طراحی داخلی فست فود مدرن از فضایی فوقالعاده ارگونومیک با تم روشن و رنگهای بسیار متنوع استفاده میشود. شاید برای شما هم پیش آمدهباشد که وارد رستوران یا فست فودی شده اید که دارای چند دیزاین متفاوت بوده. برای مثال طراحی دکوراسیون داخلی یک رستوران ایتالیایی مطمینا با طراحی رستوران سنتی ایرانی متفاوت خواهد بود. سایت سازهای داخلی دارای امکانات بی نظیر و قالبهای متفاوت از جمله شخصی، پزشکی، رستوران و غیره می باشند و با توجه به تم قالب و پلن مورد نظر وب سایت خود را در فضای آنلاین داشته باشید. شاید بتوان رنگ را یکی از مهمترین نکات قابل توجه در این دکوراسیون دانست.

دکوراسیون داخلی کافه رستوران