11 ایده طراحی قفسه کتاب +عکس مدل های جدید الماری کتاب ساختمانچی

قفسه های فلزی معمولاً در کتابخانه های قدیمی مدارس بسیار مورد استفاده قرار می گرفت. فلزی بودن این قفسه ها به خاطر آن است تا در مدت زمان بسیار زیادی بتوان از آن استفاده کرد. استفاده از فلز در ساخت قفسه های کتاب باعث می‌شود تا به مرور زمان این قفسه ها استهلاک زودرس مواجه نشده و سالیان سال و توان از آنها استفاده کرد. همانطور که گفته شد استفاده از قفسه های فلزی مناسب مکان های عمومی یا جاهایی مثل مدارس و مراکز آموزشی است. چراکه در این مکان ها به واسطه استفاده مکرر و دائمی که از کتابها و کتابخانه می شود لازم است تا استحکام و مقاومت کتابخانه فلزی بالا باشد تا به مرور زمان استهلاک زودرس پیدا نکندو برای شما هزینه ایجاد نشود.

با این حال شاید شما دوست داشته باشید یک قفسه کتابخانه نفیس و با طرح پیشنهادی خودتان برای نگهداری کتاب ها داشته خرید کتابخانه مدل جدید باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا مطالبی به شما بگوییم که مطمئناً در خرید بهترین قفسه کتابخانه به شما کمک خواهد کرد. ابعاد این قفسه کتاب 210× 90× 25 سانتی‌متر بوده و ساخته‌شده از کلاف چوب روسی و روکش ام دی اف three میلیمتر با بهترین کیفیت است.

حتی در صورت عدم تعطیلی کتابخانه شاید به دلایل مختلفی مانند مسیر، کمبود وقت و … نتوانیم برای خواند کتاب به کتابخانه مراجع کنیم. به همین خاطر یکی از بهترین راه ها داشتن یک کتابخانه شخصی است. یعنی با قرارگیری در محیطی که اطراف ما مملو از کتاب است یا افرادی که در حال کتاب خواندن هستند،ما به طور نا خودآگاه ترغیب می شویم که به سمت کتاب خواندن برویم. لازم به ذکر است که علی رغم وجود سوراخ های متعدد در بدنه برای تعیین ارتفاع کتابخانه، از بیرون از بدنه جلوه ای نداشته و ظاهر یک دست محصول حفظ شده است. برای هر طبقه از این کتابخانه از چهار عدد پیچ مخصوص MDF استفاده کرده ایم.به همین دلیل از تحمل وزن بالایی برخوردار است.

  • نوار PVC از پلاستیک مقاوم و مواد بسیار مستحکم تولید می‌شود که در ضخامت یک و دو میلیمتری در عرض‌های مختلف تهیه می‌شود.
  • این کتابخانه بصورت پله ای طراحی شده است که هر قسمت بصورت کاملا مجزا می‌باشد و قابلیت تغییر در نوع چیدمان را دارد.
  • همانطور که گفته شد استفاده از قفسه های فلزی مناسب مکان های عمومی یا جاهایی مثل مدارس و مراکز آموزشی است.
  • یکی از ملزومات زندگی افراد کتابخوان، کتابخانه، شلف و قفسه‌های دیواری است.

اما ممکن است شما هم همانند من وقتی که قفسه خود را با کتاب ها تزئین می‌کنید هنوز هم فضای زیادی خالی بماند. قفسه کتاب با ارتفاع 60 سانتی‌متر در عرض 126 سانتی‌متر و عمق 24 سانتی‌متر. این کتابخانه پس از مونتاژ توسط نایلون حبابدار بسته بندی شده و ارسال می شود. در تولید و ساخت این کتابخانه از چسب چوب و پیچ MDF استفاه کرده ایم.

دیدگاه خود را بنویسید لغو پاسخ

11 ایده طراحی قفسه کتاب +عکس مدل های جدید الماری کتاب ساختمانچی

طرح های مختلف از انواع قفسه های چوبی و فلزی که در رنگ های مختلف برای سلیقه های متفاوت تولید می شود نیاز هر خریداری را برآورده می کند. قفسه‌های چوبی از محبوب ترین کالاهای تزییناتی این روزها به حساب می آیند که معمولاً برای ساخت آن ها از مواد اولیه درجه یک و چوبهای تزییناتی استفاده می شود. جنس انواع قفسه های کتاب می تواند چوبی، ام دی اف و یا فلزی باشد.

کتابخانه باکسی سه درب مدل اسپونا

بنابراین، اکنون که با این راه های آسان و راحت برای تزئین قفسه کتاب آشنا شدید، پس معطل چه هستید؟ آستین بالا بزنید و این ایده ها را به صورت تکی یا ترکیبی به کار ببندید تا به سبک منحصربه فرد مخصوص به خود دست یابید. اگر فکر می‌کنید که سرامیک ها و گلدان‌ها متعلق به میز جلومبلی یا شلف های مربوط به ظرف و ظروف هستند فکرتان را تغییر دهید. بسته به دیزاین شلف های کتاب تان، می‌توانید از اشکال، ارتفاع ها و متریال های مختلفی استفاده کنید.

مدل های قفسه کتاب کودک

این نوع قفسه‌ها می‌تواند به جای یکی از وسایل تزئینی خانه نیز کاربرد داشته باشد به این ترتیب که علاوه‌بر کتاب می‌توانید برخی وسایل تزئینی خانه را در آن‌ها قرار دهید. اگر همه مواردی را که در تزئین قفسه کتابخانه به کار می برید، شبیه به هم بگیرید، طراحی آن را خسته کننده و بدون خلاقیت خواهید کرد. سبدها در طرح ها و رنگ های مختلفی طراحی می شوند، بنابراین، می توان با توجه به سبک و هم چنین متناسب با قفسه کتاب یکی از آن ها را انتخاب کرد. الماری های کتاب محلی عالی برای نمایش قطعات کوچک از جمله تابلوهای نقاشی هستند. بسته به اندازه این آثار هنری می توانید یکی از آن ها را جلوی کتاب و به صورت لایه لایه قرار دهید و یا آن ها را به پشت قفسه کتاب تکیه دهید. قفسه های کتاب چوبی را می توان از گسترده ترین قفسه های کتاب موجود چه در سال های گذشته و چه در سال های اخیر دانست.