لوازم یدکی خودروهای چینی و ایرانی در کرج :

این برنامه برای ۱۵ قلم از قطعات برنامهریزی شده است اما در وهله اول به سبب موضوع ایمنی در بحث قطعات خودرو پیگیری میشود. قطعات تقلبی زیادی در بازار وجود دارد که تشخیصشان از لوازم یدکی اصل سخت است. برخی از این فروشگاه درباره خرید لوازم یدکی اصل به مشتریان خود مشاوره هم میدهند و مشتریان با آگاهی بیشتری اقدام به انتخاب قطعات خودرو خواهند کرد. شما میتوانید با مراجعه به سایتهای خارجی از قیمت اصلی قطعات مطلع شوید، البته باتوجه به تحریمها و شرایط اقتصادی، قیمت این لوازم و قطعات، بیشتر میباشد ولی نباید برای خرید لوازم، قیمت افراطی و نجومی پرداخت کنید. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام همگردی، نباید فراموش کرد که سهلانگاری در مراقبت از خودرو، میتواند ضرر مالی و جانی جبرانناپذیری را به دنبال داشته باشد. بنابراین با خرید قطعات اصل کیفیت و عملکرد خودروتان را تضمین خواهید کرد.

بر این اساس، این طرح با عزم جدی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و وزارت صنعت، معدن و تجارت آغاز شده و با توجه به مقدمات فراهم شده و اقدامات زیرساختی موجود در وزارتخانه در گام نخست با اولویت گروه کالایی حوزه قطعات یدکی خودرو، عملیاتی میشود. وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تمامی اقدامات در نظر گرفته شده در قالب این طرح به صورت مستمر و هفتگی رصد و پایش خواهد شد و به صورت مرحله به مرحله و با متناسبسازی اقتضایی طرح پیش خواهیم رفت، اعلام کرد: در گام نخست اجرای این طرح، مقابله با عرضه کالاهای قاچاق و تقلبی در حوزه لوازم یدکی خودرو از هفته آینده در سراسر کشور عملیاتی میشود. اقدامات ابتدایی صورت گرفته اما پیگیری اصلی و سختگیرانه پس از ایام عید خواهد بود و تمامی معاملات در سامانه جامع تجارت ثبت خواهند شد.

با توجه به نیاز بازار به کالاهای با کیفیت و ارزان قیمت، خانه هیوندای با بررسی کیفی تولید کنندگان معتبر چینی، قراردادهای دراز مدت با برخی از معتبرترینهای ایشان منعقد نموده و لوازم یدکی کاربردی و با کیفیت برای خودروهای فوق الذکر را تامین و با نام تجاری ثبت شده HOH و در بسته بندی و با هولوگرام HOH در بازار ایران توزیع می نماید. پس سعی ما تولید کنندگان محتوای متنی در وب سایتها، بازنویسی مطالب مهم و کاربردی به صورت جذاب و کاملتر است. این مجموعه دارای فروشگاه مجاز ایساکو با کد 4184272 و عاملیت مجاز سایپا یدک با کد 9504 است. سایت تیکوما فروشنده انواع لوازم یدکی خودرو بوده و لوازم یدکی خودروهایی از جمله برلیانس، اچ سی کراس و لیفان را با بهترین قیمت و کیفیت به مشتریان عرضه میکند.

لوازم یدکی خودرو همه اینها هزینه بر دوش تولیدکننده و فروشنده است که در سال جاری با افزایش حقوقها، مازاد بر افزایش قیمت عرف هرساله شده است و بدین ترتیب نمیتوان کالاها را با قیمتهای سال گذشته، عرضه کرد. با دانستن این موارد علاوه بر افزایش طول عمر ماشین، میتوانید در صورت بروز خرابی، سریعا برای عیبیابی و حتی رفع آن اقدام کنید. دولت و وزیر کار یکدفعه تصمیم گرفتند این افزایش قیمت را لحاظ کنند. پیرامون تاثیر جراحی اقتصادی دولت بر قیمت کالاهای اساسی گفتگویی را با مهدی کاظمیان سخنگو و عضو هیات مدیره اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو ترتیب داده ایم که در ادامه مطالعه خواهید کرد. با توجه به نوع خودرو و شرکت سازنده آن، معمولا حدود هر ۸ تا ۱۲ هزار کیلومتر باید روغن چین یدک موتور تعویض شود.

لوازم یدکی ماشین چینی

به گزارش ایسنا، سیدرضا فاطمی امین – وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه بررسی راهکارهای مبارزه با کالای قاچاق و تقلبی لوازم یدکی خودرو، ضمن اشاره به اینکه لوازم یدکی خودرو، لوازم خانگی، آرایشی و بهداشتی، پوشاک و دخانیات، پنح اولویت نخست اجرایی این طرح در سطح کشور خواهند بود، گفته است که از مشکلات اصلی که در حوزه توزیع اقلام کالایی در کشور وجود دارد، عرضه کالاهای قاچاق و تقلبی است که به علت کیفیت پایین، مشکلات و آسیبهایی را متوجه مصرفکننده نهایی میکنند. با توجه به استفاده بسیاریکه از وسایل نقلیه میشود باید بدانید که همیشه خطر در کمین است و خطرات و تصادفات غیر قابل پیش بینی بوده که در این صورت باید برای جلوگیری از هزینههای گزاف، یک پشتوانه مالی داشت. شایان ذکر است که وزیر صنعت، معدن و تجارت در آخرین نشست خبری خود در پایان سال ۱۴۰۰، اعلام کرده بود: پس از تعطیلات عید نوروز (۱۵ فرودین ماه) برنامه جدید و موثر برای کنترل بازار قطعات یدکی آغاز خواهد شد.

به گزارش خودرو45 و به نقل از ایسنا، هر چند که این نوسانات بیشتر در راستای افزایش قیمت محصولات بوده است؛ اما طبق صحبتهای اخیر مسئولین مربوطه، کاهش قیمت قطعات جانبی در دستور کار قرار گرفته و امید میرود که در آینده، شاهد پایین آمدن قیمت آنها باشیم. در بالا برخی از قطعات مهم خودرو توضیح داده شد تا با درک درستی از این موضوع بتوانید قبل از بوجود آمدن مشکلات جدی برای وسیله نقلیه از آن پیشگیری کنید و به تعویض آنها بپردازید و از استفاده کنید . همچنین با ارائه راهنمای خرید لوازم یدکی برلیانس در سایت خودش تونسته دغدغه هایی که صاحبان خودروهای این برند دارن رو برطرف کنه. از لوازم یدکی خودرو رنو ساندرو میشود به چراغ جلو ساندرو، چراغ عقب چپ، چراغ عقب راست، ایربگ خودرو رنو ساندرو، آینه بغل راست، آینه بغل چپ، سپر جلو و سپر عقب اشاره کرد. از جمله خودروهای چینی رایج در کشور میتوان به ام وی ام ایکس 33،جک s5، برلیانس H330 و چری تیگو 5 اشاره کرد.

لوازم یدکی خودروهای چینی

این مجموعه شرایط همیشه شرایط خود را متناسب با رشد تکنولوژی به روز میکند. گروه M.N.G مفتخر است به عنوان فروشگاهی مطمعن و با سابقه، تمامی لوازم یدکی خودروهای چینی مورد نیاز شما را برای عرضه تهیه کند. آگاهی از نحوه عملکرد خودرو و هریک از قطعات آن در شرایط مختلف برای هر رانندهای لازم است. کنترل سطح آب رادیاتور هر ۱۵ روز یکبار یا پس از طی هزار کیلومتر فراموش نشود. شمع خودرو نیز هر ۲۰ هزار کیلومتر، صافی بنزین و لنت ترمز هر ۱۵ هزار کیلومتر، تسمه تایم در هر ۶۰ هزار کیلومتر و روغن گیربکس در هر ۸۰ هزار کیلومتر باید تعویض شوند.

اما توصیه کلی این است که برای تعمیر ماشینها از قطعات اصلی استفاده شود. لوازم یدکی این خودرو شامل لوازم جانبی بدنه، جلوبندی و موتور است. فروشگاه اینترنتی خانه هیوندای (Home of Hyundai) شاخه فروش اینترنتی یکی از معتبرترین فروشگاههای لوازم یدکی خودروهای خارجی در بازار چراغ برق طهران است. فروشگاه لوازم یدکی خودرو تیکوما دارای بیش از 20 سال سابقه فروش لوازم و قطعات یدکی خودرو در ایران است که روی لوازم یدکی خودروهای کرهای و چینی تمرکز دارد. این لوازم باید با نوع خودروی شما و همچنین مدل آن دارای تناسب و هماهنگی باشند. در این طرح به موضوع تعیین مهلت زمانی مشخص برای آن دسته از مجموعههایی که دارای قطعات بدون شناسه کالا هستند و همچنین تعریف سازوکار مشخص برای آن دسته از قطعات که برای خودروهای خاص بوده و در کشور تولید نمیشوند، نیز توجه شده است.

با اجرای این طرح، علاوه بر مقابله با کالای قاچاق و تقلبی، نتایج مثبت اقتصادی دیگری از جمله ایجاد فرصتهای شغلی جدید در بخش تولید و همچنین تأمین امنیت مصرفکنندگان در استفاده از کالاهای موجود در سطح بازار به ویژه در حوزه لوازم یدکی خودرو نیز محقق خواهد شد. در واقع هر اندازه که قطعه مورد نظر وظیفه بیشتری را در ساختار داخلی خود را بر عهده داشته باشد، باید شما هم با وسواس و دقت بیشتری برای آن تحقیق کنید. اغلب خودروسازان امروزه بخشی از توان خود را به تهیه لوازم یدکی مورد نیاز در بازار معطوف کردهاند. حتی امکان خرید آنلاین را نیز برای مشتریان خود فراهم کردهاند. پاینده به کیفیت و استاندارد کالاها اهمیت میدهد و برای اعضای کلوپ مشتران خود تسهیلات ویژهای را همواره در نظر دارد. بر اساس برنامهریزیها، در سال جاری ۵۰۰ درصد عرضه لوازم یدکی استاندارد را بیشتر خواهیم کرد.