آموزش ثبت نام کوینکس Coinex کوینکس کوینکس فارسی

پس از کلیک بر روی دانلود شاید با تصویر زیر روبرو شوید که سیستم عامل گوشی تان این پیغام را به شما نمایش دهد. که بر روی ” به هر حال بارگیری شود ” کلیک کنید تا دانلود شروع شود. اگر در تنظیمات CET Deducation را فعال کنید، ۴۰درصد تخیفیف در کارمزدهایتانت لحاظ می شود.

محیطی بسیار کاربردی و راحت دارد که کاربران تازه به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. شما می توانید در اینجا قیمت ارزی که مد نظر دارید را برای خرید و فروش وارد نمایید. حتی می توانید از درصد های از پیش فرضی که وجود دارد هم استفاده کنید. برای مبادله راحت و بی‌دردسر ارزهای دیجیتال، صرافی کوینکس یک گزینه بسیار خوب است. این صرافی از نظر خدمات نیز یکی از صرافی های معتبر محسوب می شود.

آموزش ثبت نام کوینکس Coinex کوینکس کوینکس فارسی

این بدین معنا است که ایرانی های زیادی از این صرافی به طور روزانه استفاده میکنند. علاوه بر این حدود 60 درصد بازدیدکنندگان سایت از داخل ایران هستند. نکته بسیار خوب در رابطه با سیستم کوینکس این است که روی کوچکترین حرکت غیرعادی در صفحه مخصوص به کاربر دقیق است. حتی اگر ببیند که تغییر IP کاربر خیلی زود به زود در حال انجام است، مشکوک شده و این امر را بوسیله ارسال ایمیل یا پیامک، سریع به کاربر اطلاع می دهد. علاوه بر این کوینکس همیشه زمان ورود کاربران به پنل خود و همچنین آدرس IP آنها را بوسیله ایمیل و پیامک گزارش می دهد. ایرانیانی که می خواهند در هردو صرافی معاملات ارزهای دیجیتال انجام دهند، باید آدرس را بوسیله عوض کنند.

آموزش صرافی کوینکس به این ترتیب اتصال Google Authenticator به حساب کاربری صرافی کوینکس به پایان می‌رسد. در ادامه کد دریافت شده از Google Authenticator را دریافت کرده و در کادر مربوط در سایت صرافی کوینکس وارد کند. به کمک سرویس احرازهویت دوعاملی Google Authenticator می‌توان ضریب امنیتی حساب کاربری را افزایش داد. این برنامه یک رمزعبور یک‌بار‌مصرف شش‌رقمی تولید می‌کند که هر ۳۰ ثانیه عوض می‌شود؛ بنابراین حتی افشای رمز عبور یا هک آن پس از این مدت حساب شما را به خطر نمی‌اندازد.

تبریک می گم شما موفق شدید در سایت صرافی کوینکس ثبت‌نام نمایید. حال به روش ثبت نام در صرافی کوینکس می پردازیم، روی گزینه ” ثبت نام ” مطابق تصویر کلیک نمایید. هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با ثبت نام در کوینکس وب سایت خود باشید. سپس با صفحه زیر مواجه خواهید شد، می توانید زبان سایت را به فارسی نیز تغییر دهید. مطابق تصویر زیر روی قسمت اشاره شده کلیک کرده و فارسی را انتخاب نمایید. پس از بررسی صحت مدارک احراز هویت شما در صرافی کوینکس تایید شده و از طریق ایمیل به شما اعلان میشود.

آموزش ارز دیجیتال دوج کوین

و اگر تتر روی شبکه اتریوم یا erc20 هست باید مقداری اتریوم در کیف پول خود داشته باشید. کارمزد فیوچرز بسیار کمتر از اکانت اسپات و مارجین است. مثال را در مورد ارز بایننس کوین یکبار برای سفارش خرید و یکبار برای سفارش فروش خدمتتون میگم. ولی وقتی کد پنج رقمی اتنتیکتور را وارد می کنم می گه کد صحیح نیست و قبول نمی کنه. اما coinex.ir برای کوینکس نیست و دامنه ir مال ایران هست که کوینکس ایرانی نیست.

چارت ایران سایت آموزش بورس از مقدماتی تا پیشرفته رایگان